U plagos në këmbë, shqiptari rrëfen ngjarjen, por Policia nuk i beson: Po hetojmë të tjera pista!

Kliko per me shume info

Një 17-vjecar shqiptar u qëllua me armë zjarri në këmbë në Itali.

Sipas mediave italiane, shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet me dije është qëlluar me armë zjarri tip pistoletë në këmbë nga persona ende të paidentifikuar nga Policia.

Kliko per me shume info

Pasi ka marrë mjekimin e nevojshëm, shqiptari ka dhënë deklaratën e tij në Polici.

17-vjecari ka treguar se kishte qenë dëshmitar në një sherr mes të huajsh dhe më pas ndjeu goditjen që kishte marrë. Por dëshmia e tij nuk i ka bindur karabinierët të cilët po hetojnë për të tjera pista./LAJMIFUNDIT.AL/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.