Pasi u martua, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra eurosh

Kliko per me shume info

Adelina Tahiri gjithmonë ka qene nder vajzat me te kuruara te ekranit dhe gjithmonë ka patur një jetë të mirë përsa i përket gjendjes ekonomike.

Fotot e këngëtares se famshme bien në sy dhe shpesh herë e veshur në luks Adelina bën të përflitet nga të gjithë.

Kliko per me shume info

Një foto e postuar nga faqja në Instagram @whattheywearin, ka bërë të ditur se në një foto te saj, Tahiri shihet se ka një orë Hublot në dorë, e cila ka çmimin plot 13,150 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.