Pasi Noizy publikoi klipin e ri, Enca nxjerr gishtin e mezit

Kliko per me shume info

Noizy publikoi dje klipin e tij më të fundit, “Gjuha e kampionit”. Një videoklip që u mirëprit nga fansat dhe u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale.

Menjëherë pasi Noizy publikoi klipin e tij të ri, Enca postoi në “Instagram” një foto ku nxjerr gishtin e mezit.

Kliko per me shume info

“Kur ti je Milka, por ai është mësuar me Albeni”, ka shkruar Enca krahas fotos.

Menjëherë fansat kanë komentuar duke i thënë se ajo ia ka dedikuar Noizy-t këtë status.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.