Pamjet brenda shtëpisë ku vdiqën nënë e bir në Vlorë

0

Një zjarr aksidental u ka marrë jetën mëngjesin e hershëm të ditës së sotme dy personave. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një banesë pranë pyllit të Sodës në Vlorë.

Burime nga policia thanë se viktimat janë nënë e bir dhe të identifikuar si Selkie dhe Novruz Hoxhallari, 43 dhe 73 vjeç.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 minuta të mëngjesit dhe nga pamjet që kanë mbërritur duken pasojat shkatërrimtare të zjarrit.

Zjarrfikësit janë shprehur se trupat e nënë e bir janë shkrumbuar nga flakët. Ende nuk ka një shkak për zjarrin që u mori jetën dy personave, por dyshimet janë që një cigare të ketë shkaktuar tragjedinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.