Nusja e JozefinaTopallit tmerron fansat, kjo është arsyeja

Kliko per me shume info

Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Genarit.

Edhe pse ajo ka një karrierë të sajën, shpesh mediat rozë e njohin atë me emërtimet si “nusja e Jozefinës” dhe kjo gjë me sa duket nuk është se i pëlqen edhe aq shumë Evës.

Kliko per me shume info

Por tashmë kjo është bërë e pashmangshme, pasi njerëzit e njohin si të tillë Evën,pavarësisht se e duan shumë me gjithë arritjet e saj.

Këtë herë ama Eva ka habitur të gjithë fansat në Instagram por edhe në rrugë pasi ka dalë e lyer tmerrësisht shumë për hir të një seti fotografik.

Gjithsesi ne i urojmë shumë suksese Evës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.