Noizy kalon çdo parashikim, blen edhe një super makinë

Kliko per me shume info

Noizy padyshim është një ndër reperët më të famshëm dhe të suksesshëm në Shqipëri. Fama dhe suksesi i tij gjithmonë janë në rritje dhe kjo gjë, përkthehet në shuma marramendëse parash.

Kliko per me shume info

Orët e shtrenjta, mjetet e shtrenjta nuk mungojnë në videoklipet e tij. Së fundmi ai ka kaluar çdo parashikim duke marrë edhe një super makinë tjetër, duke e çuar në 3 numrin e super mjeteve që zotëron.

Ditën e sotme ai na ka prezantuar me një Ferrari të ri ose me “Dhjetorin” siç e quan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.