Noizy i rikthehet ‘’dashurisë së vjetër”

0

Noizy është një nga reperët më të dashur për publikun aktualisht. Shpesh ai tërheq vëmendjen e medias për shkak të blerjeve të tij luksoze ora apo makina.

Kohë më parë reperei ishte në formë dhe kujdesej që edhe mes impenjimeve të ishte i rregull me palestrën, por prej disa kohësh ai nuk u pa më në palestër, të paktën nga fotot në Instagram.

Kliko per me shume info

Por së fundmi Noizy ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është rikthyer në palestër dhe para se të ushtronte ka bërë një “selfie”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.