Nga Belgjika në Francë, vajzën e Majlinda Bregut e ngacmojnë në mes të rrugës

Kliko per me shume info

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Pak kohë më parë në media u bë i ditur lajmi se ajo ishte nisur drejt Belgjikës, nga ku dhe hedh shpesh fotografi në Instagramin e saj.
Por mesa duket këtë herë Kejda ka vendosur të shkojë në Francë.

Kliko per me shume info

Teksa ka pozuar si gjithnjë, Kejdës i ka ndodhur dicka e habitshme.

Dy djem kanë ngacmuar nga makina bukuroshen e Majlinda Bregut.

“Mbrapa skenave”-ka shkruar Kejda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.