“Ne të morëm nga balta, të bëmë diamant!”, menaxheri i On Records sulmon sërish Mozzik

Çështja e largimit të dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nukështë kapërdirë lehtë (akoma) nga menaxheri dhe kompania e On Records.

Pasi Mozzik publikoi këngën e re, në bashkëpunim me këngëtarin e huaj, Veysel, menaxheri i labelit, Mehmet Elshani ka postuar një video të reperit të ri në moshë, ku shfaqet dukeu intervistuar në një prej televizioneve kosovare.

LEXO EDHE:  Konfirmohet: Ja kush është çifti më i ri VIP në showbiz!
Kliko per me shume info

“Nuk kam nevojë t’i jap shpjegime askujt!”, – shkruan Elshani. “Thjesht dua ta dinë të gjithë të vërtetën se diamantët i krijojmë ne. Nëse talentin e ke baltë, ne të bëjmë diamant!”

Kjo nuk është hera e parë që të tilla shprehi hidhen kundrejt Mozzikut apo Getinjos nga ish-bashkëpunëtorët, ama dy reperat po tregohet mjaft të përmbajtur duke mos u prononcuar askund ose shumë pak.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here