Momenti i çuditshëm, dhelprat në mes të aktit seksual, një tjetre i hapet oreksi(VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky është momenti i çuditshëm një dhelpër meshkull në mes të çiftëzimit, duhej të shmangte një rival xheloz që donte të vepronte.

Dhelpra xheloze mund të shihet duke trembur dhelprën tjetër teksa ishte duke u përpjekur për ti ndaluar.

Kliko per me shume info

Dy dhelprat e ngjitura së bashku arrijnë të shmangin dhelprën tjetër për një farë kohe deri sa në fund ndahen dhe të dy meshkujt ndjekin femrën./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.