Moderatori e pëson keq, i grisen pantallonat në emision live

0

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur moderatorit Mark Heyes. Teksa ishte duke folur me kolegen, Lorraine Kelly, Heyes zbuloi se çfarë kishte ndodhur me pantallonat e tij.

Ata ishin në transmetim live dhe në një moment pantallonat e Mark ishin grisur në një vend aspak komod për të qëndruar në këmbë.

Kliko per me shume info

Në studion nuk munguan të qeshurat dhe shakatë e moderatores Kelly. Ai mori një nga skaletat dhe mbuloi pjesën e grisur të pantallonave.

Epo, në emisione Live ka edhe ngjarje të tilla të sikletshme!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.