“Mendoj për femrat teksa bëj seks me bashkëshortin”/Si t’ia them atij?

Një tjetër histori e pazakontë është publikuar nga tabloidi “The Sun” në rubrikën “E dashur Deidre”.

Gruaja shkruan:

Kliko per me shume info

Unë jam një grua e martuar, por fantazoj për gratë e tjera gjatë gjithë kohës.

Ne jetojmë veçmas, sepse burri im punon jashtë vendit me periudha tre mujore Kam kaluar kohën time duke u masturbuar duke shikuar videot dhe imazhet e grave.

Shoqet e mia komentojnë për meshkujt e nxehtë, aktorët dhe futbollistët, por unë nuk jam e interesuar. Nuk i shoh ata seksi apo tërheqës.

LEXO EDHE:  Kamera e fshehtë, futet në dhomë dhe gjen të dashurën me një “mashkull” tjetër

Por lista e grave që gjej tërheqësee është aq e gjatë sa krahu im.

Kam pasur një flirt me një vajzë në të njëzetat.

Kur burri im vjen në shtëpi, jeta jonë seksuale është e tillë, sa unë tërë kohën jam duke imagjinuar se po bëj seksme një grua.

Duhet të shikoj pornografinë lezbike për të ardhur në humor.

LEXO EDHE:  “Dua të të bëj të lumtur” i jep lajmin fantastik çiftit, pas 6 vitesh përpjekjeje do të bëhen prindër

Unë kurrë nuk do të tradhëtoj pavarësisht se jam e vetmuar dhe e pakënaqur, dhe unë nuk i kam pasur këto mendime gjatë gjithë jetës sime.

Unë jam 42 vjeç. Unë dëshiroj të jem në një marrëdhënie me një grua dhe jo vetëm për seks.

DEIDRE përgjigjet:
Unë e kuptoj presionin, por është e trishtuar që, duke ditur seksualitetin tuaj, shkuat dhe u martuat me një burrë që kurrë nuk mund ta doni në mënyrë seksuale dhe jani kaq e pakënaqur.

LEXO EDHE:  Keni plane për sot dhe nesër? Shikoni më parë si do të jetë moti

A është koha të jesh e ndershme me veten dhe me burrin tënd dhe të marrësh disa vendime të guximshme për të ardhmen e martesës tënde?

Filloni duke folur për atë me dike që do të kuptojë dhe mund të ofrojë mbështetje./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5336312/i-think-about-women-when-im-having-sex-with-my-husband/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here