Mbajti zi në Instagram, rikthehet Bleona Qereti

Kliko per me shume info

Nuk mund të kalonte pa u vënë re shkëputja e Bleona Qeretit nga rrjetet sociale.

Ajo tashmë prej ditësh nuk kishte postuar asgjë, duke mbajtur kështu “zi” në Instagram.

Kliko per me shume info

Ajo madje tregoi edhe arsyet e kësaj shkëputjeje.

“Të them të drejtën ndihem perfekt se nuk kam asnjë lloj negativiteti dhe asnjë lloj informacioni që nuk më duhet. Jam duke bërë detox, meditim, yoga që të jem e fuqishme kur të kthehem në luftë në LA.”,- tha Bleona.

Por ditën e sotme ajo k thyer heshtjen e gjatë dhe ka postuar dsa fotografi ku duket e veshur me një kostum pasqyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.