Marina Fara më provokuese se kurrë!

Kohët e fundit Marina Fara është bërë një ndër personazhet më të komentuara të medieve rozë, format dhe pamja e saj tërheqëse është komentuar gjithmonë nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Vajza e këngëtares së njohur, Eli Fara, Marina është një ndër më të famshmet e më të komentuarat në media, mesa duket kjo gjë i pëlqen edhe asaj sepse kohët e fundit ka filluar të postojë foto shumë “provokuese” në rrjetet sociale, veçanërisht në Insagram.

LEXO EDHE:  Roza Lati: Isha papunë, kalova në depresion
Kliko per me shume info

Së fundmi Marina ka postuar në Instastory një foto shumë tërheqëse e cila të bën të fantazosh. Ajo që bie më shumë në sy në këtë foto është trupi dhe format e saj tërheqëse. Ups! Mesa duket Marina ka harruar të veshë të brendshmet, apo jo? Nejse kjo nuk është diçka e re për Marinën!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here