E trishtë në Maliq, foshnja 4-muajsh digjet në sobën e zjarrit, niset për mjekim drejt Tiranës

Kliko per me shume info

Një i mitur 4 muaj ka rënë aksidentalisht në kontakt me sobën e zjarrit duke pësuar djegie në kokë.

I mituri me inicialet K. Z ka marrë ndihmën e parë në Spitalin Rajonal të Korçës dhe më pas është transportuar për një mjekim më të specializuar në Tiranë.

Kliko per me shume info

NJOFTIMI I POLICISË
Më datë 08.01.2018, në fshatin Kreshpanj-Maliq, në banesë, aksidentalisht nga kontakti me sobën e zjarrit, ka pësuar djegie në kokë shtetasi i mitur K.Z, 4 muajsh. Pas ndihmës së marrë në Spitalin Rajonal të Korçës, i mituri u transportua për mjekim më të specializuar në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për “Ngjarje aksidentale”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.