Lindi 23 javësh dhe vetëm 500 gr, bebi sfidoi doktorët që thanë se nuk do jetonte, bëhet yll reklamash

Kliko per me shume info

Kur ajo nisi procesin e lindjes në 23 javë, Lisa Curtis iu tha se foshnja e saj ishte shumë e vogël për të mbijetuar.

Por jo vetëm Bodhi Gascoigne i vogël u jetoi pavarësisht peshës vetëm 510 gram, tre muaj më vonë ai luajti në një reklamë televizive për pelena.

Kliko per me shume info

Tani nëna e tij krenare dëshiron të tregojë historinë e tij për të ndihmuar të tjerët. Ajo tha: “Mua më thanë se nuk kishte shpresë dhe thjesht u ndjeva e dorëzuar pasi në thelb më thanë se fëmija im do të vdiste./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.