Kuzhina e Kim Kardashian, e pisët dhe e shëmtuar

Kliko per me shume info

Në një reklamë në Instagram, Kim Kardashian West ka pozuar vetëm me të brendhsme të bardha teksa pinte një gotë lëngu detox.

Reklama e postuar më 9 janar, tashmë ka arritur 3.2 milionë pëlqime.

Kliko per me shume info

Por tema kryesore e diskutimit në komente është gjendja e kuzhinës së saj.

Disa ndejkës u mërzitën me atë që panë, një kuzhinë të papastër dhe të shëmtuar.

Disa pasues ishin të pakënaqur me sipërfaqet prej çeliku inox, duke komentuar:

“Kush dëshiron të jetë zbathur në këtë kuzhinë ?!”

“Nëse është kuzhina e shtëpisë tënde, është e pisët dhe e shëmtuar.”

“Mos ndoshta je në kuzhinën e gatimit të ndonjë burgu?”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.