Kjo është vajza e pasur e Bill Gates, udhëtimi luksoz në Kuvajt

0

ll dhe Melinda Gates janë bërë shpesh pjesë e mediave rozë dhe janë vënë në shenjëstër për shkak të pasurisë.

Megjithatë, vajza e tyre 21-vjeçare Jennifer është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurron të ndajë momente na jeta e saj.

Kliko per me shume info

Zonja Gates, një studente e Universitetit të Stanfordit, kaloi vitin 2017 me të dashurin e saj në Kuvajt dhe udhëtoi nëpër botë për garat e kuajve, por kjo është vetëm fillimi.

Jennifer ka treguar shumë herë se edhe pse është e pasur,nuk është jithcka prandaj përpiqet të jetë sa më e thjeshtë.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.