“Kërkoj klient të pasur”, nëna nxjerr virgjërinë e vajzës 13-vjeçare në shitje

0

Një nënë sot deklaroi se dëshironte të shiste virgjërinë e vajzës së saj 13-vjeçare tek një njeri i pasur.

Policia ruse arrestoi gruan e quajtur Irina Gladkikh, 35 vjeçare.

Kliko per me shume info

Ajo kishte fluturuar në Moskë nga Chelyabinsk me vajzën e mitur në mënyrë që të shiste “natën e parë” të saj tek një “klient i pasur” për 19,100 dollarë.

Në një video shokuese të lëshuar nga Ministria e Brendshme e Rusisë, nënapranon gjatë marrjes në pyetje: “Në orën 7.35, unë dhe vajza ime fluturuam në Moskë. Ne erdhëm në Moskë për të njohur një njeri të pasur, për të marrë ndihmë financiare për ofrimin e shërbimeve seksuale nga vajza ime”.

Nëna dhe klienti me të cilin ajo kishte bashkëpunuar u arrestuan menjëherë nga policia, ndërsa vajza u dërgua në spital.

Ajo u arrestua pasi mori para në dorë për vajzën e mitur që të ketë marrëdhënie seksuale me një biznesmen të pasur.

Vajza u mor menjëherë në kujdes dhe fillimisht e pranoi në spitalin e Moskës.

Burimet e zbatimit të ligjit pohuan se Gladkikh, gjithashtu ka një djalë të vogël

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.