Këngëtari shqiptar anulon koncertin në Vlorë, zbulohet arsyeja

Kliko per me shume info

Këngëtari i njohur shqipatr ka anuluar koncertin që do mbante këtë fundjavë në Vlorë. Lajmin e ka bërë të ditur Majk përmes një statusi në Instastory, ku thotë se koncerti do të anulohet për shkak të kushteve të këqija të motit.

“Më vjen shumë keq për anulimin e përformancës sime sonte në Vlorë. Për shkak të motit shumë të keq, borës së madhe dhe rrugëve të pakalueshme në Kosovë arritja ime ka qenë e pamundur. Ju kërkoj shumë falje shihemi së shpejti. Me respekt dhe dashuri, Majk”, ka shkruar këngëtari.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.