“Kemi bërë seks pa detyrime dhe ndjenja, por tashmë po më del situata jashtë kontrollit”/ Rrëfehet gruaja

0

Lidhjet e dashurisë shpesh nuk fillojnë si të tilla dhe më pas marrin trajta serioze, apo çdo gjë del nga kontrolli. E tillë është dhe kjo histori që sjellë “The Sun” në rubrikën “E Dashur Deidre”.

Gruaja shkruan:

Kliko per me shume info

Unë jam duke jetuar një marrëdhënie të bukur pa detyrime me një djalë të nxehtë, por unë jam duke zhvilluar ndjenja për të dhe të ndjehen e shqetësuar, pasi nuk dua ta pranoj se si ndihem.

Unë jam 35 vjeç, ai është 38 vjeç dhe filluam të takohemi me njëri-tjetrin një vit më parë kur u takuam me miqtë.

Ne ramë dakord që ne të bënim seks pa ndjenja dhe kjo ishte e mirë deri kohët e fundit.

Ne kemi kimi fantastike së bashku dhe seksi është i shkëlqyer. Ai ka pranuar se më pëlqente mua në të kaluarën.

Ai është i sjellshëm, i ëmbël dhe me të vërtetë i zhytur në mendime, shpesh sjell lule ose dhurata kur punon jashtë vendit.

Fundjavën e kaluar ai u kthye në shtëpi me një dhuratë, një byzylyk të bukur. Tashmë e gjej veten duke pritur telefonatën e tij. Ne të dy punojmë orë të gjata dhe jetojmë disa orë larg.

DEIDRE përgjigjet: Ju keni të dy përbërësit e një marrëdhënie të mirë, por ju nuk e keni quajtur atë si të tillë, ende.

Për shkak se keni rënë dakord për rregullat bazë në fillim, ai mund të ngurrojë të kalojë kufirin gjithashtu.

Jini të ndershëm, tregoni atij se si ndjeheni dhe shihni nëse së bashku jeni gati të shkoni në fazën e ardhshme./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.