Kë thumbon Rudina Hajdari? “S’ka mbet njeri pa dalë në TV me kostum e kollare”

0

sdcfqwefwewcfwc.jpgRudina Hajdari, deputetja demokrate, vajza e Azem Hajdarit, këtë të enjte duket se po ndjek ekranet e televizioneve shqiptare, të mbingarkuara me emisione dhe të ftuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, deputetja e PD-së thumbon dikë që mesa duket s’i pëlqen sesi flet, por s’tregon se për kë e ka fjalën.

Kliko per me shume info

“Nuk e di ka ngelur njeri pa dalur ne TV me kostum e kollare pa dhen opinion e tyre. Jam kurioze se dua ta takoj e t’marre nje mendje”, shkruan Rudina Hajdari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.