Kapet “mat” Adriatik Llalla, i zhveshur nga kostumi dhe pa truproja, tashmë pi kafe si qytetar i thjeshtë (FOTO)

Kliko per me shume info

Ish-kryeprokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llala, nuk ka bërë asnjë dalje publike që pas largimit nga posti i tij.

Megjithatë ai është fotografuar teksa po pinte kafe në një prej lokalet tek Kullat Binjake në kryeqytet.

Kliko per me shume info

Në momentin që ai është fotografuar, është shfaqur i vetëm dhe pa praninë e truprojës. Llalla shihet duke komunikuar në telefon brenda në lokal.

Llala u zëvendësua nga Arta Marku, e cila u zgjodh kryeprokurore e përgjithshme e përkohshme më 18 dhjetor. (balkanweb)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.