Kandidatura e Bashkim Finos për President të FSHF, ja reagimi i parë i Armando Dukës

Kliko per me shume info

Pas shpalljes së kandidaturës zyrtarë të Bashkim Finos për president të Federatës ka ardhur edhe reagimi i parë i Armando Dukës.

Duka thotë se e ka marrë me sportivitet përballjen me Bashkim Finon, madje edhe e falenderon kundërshtarin që do të kontribuojë për futbollin.

Kliko per me shume info

“Do kemi kohë të flasim për fushatë. E falenderoj Finon që është kandidat, ka dëshirë të kontribuojë për futbollin. Do kemi kohë të diskutojmë hapur për futllbollin. E rëndësishme është që futbolli të ecë përpara. Kjo është garë sportive dhe duhet të jemi me sportivitet”, u shpreh Duka për gazetarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.