“Kam rënë në dashuri me shefin tim. Ai është 20 vjet më i madh dhe më kërkon foto intime”/ Rrëfehet gruaja

Kliko per me shume info

Tabloidi “TheSun” ka publikuar një histori në rubrikën “E dashur Deidre”, që nuk është aq e pazakontë në punë.

Gruaja shkruan:

Kliko per me shume info

“Mendoj se kamm rënë në dashuri me shefin tim – por ai është i martuar, ka tre fëmijë të vegjël dhe është 20 vjet më i madh see unë.

Unë jam e gëzuar që kam një punë të mirë në një kompani të madhe dhe po mësoj shumë.
Të gjithë në zyrë janë më të vjetër se unë dhe të gjithë, përveç një çifti, janë burra. Shefi im është më i riu. Ai është 43 vjeç.

Ne shkoni mirë që nga fillimi. Kam pasur disa probleme për të marrë rolin tim.

Ai ishte shumë mbështetës, por gjithashtu flirtues dhe i këndshëm. Më duket shumë tërheqës.

Ne flasim shumë për seksin dhe shpesh më kërkon ti dërgoj fotografi intime të vetes. Ai më telefonon gjithë kohën dhe ne shkruhemi çdo ditë. Kam ndjenja të forta për të.

Ne flasim për takimin pas punës, por nuk ndodh kurrë.

Unë mendoj se kjo është për shkak të gruas së tij. Ai më tha se nuk merr shumë vëmendje seksuale në shtëpi.

Fjala në zyrë është se ai fle rreth ngarkesave. Jam shumë e hutuar me mënyrën se si ai flet dhe mënyrën se si ndihem.

Unë i kam thënë se ai nuk duhet të jetë duke thënë këto gjëra, por ai ende vazhdon. A po bëhem budallaqe?”

DEIDRE përgjigjet:

Jo, ju nuk jeni budallaqe, por shefi juaj po përfiton nga pozicioni i tij.

Sjellja si kjo në vendin e punës kur ai është shefi juaj përbën ngacmim seksual./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5329687/im-in-love-with-my-boss-but-he-wants-me-to-send-intimate-pictures/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.