Kaltrina Lulaj më e nxehtë se kurrë, modelja shqiptare nuk lë vend për imagjinatë

Kliko per me shume info

Ajo është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare. Ndërsa pak kohë më parë ajo tërhoqi vëmendje me historinë prekëse për të dashurin që i kishte vdekur.

Pas kësaj Kaltrina Lulaj u përfol edhe për lidhje të tjera dhe për jetën luksoze që bënte. Kaltrina është e pasionuar pas palestrës dhe punon vazhdimisht për linjat perfekte që ka.

Kliko per me shume info

Modelja nga Peja ëshët mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Padyshim ato të cilat marrin më shumë vëmendje janë fotot provokuese të saj.

Siç shihet në pamjet e mëposhte, bukuroshja nuk i lë vend imagjinatës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.