“Jam mbipeshë dhe ndjehem seksi me trupin tim”, rrëfehet ylli më i ri i mediave sociale

Kliko per me shume info

Një aktiviste e shëndoshë e vetëshpallur po u kërkon grave mbipeshë të përqafojnë figurat e tyre në një përpjekje për të rikthyer fjalën ‘e shëndoshë’ si pozitive.

Julianna Mazzei, që e quan veten “Jewelz”, nuk ka asnjë problem të pozojë e zhveshur dhe të flasë me mijëra ndjekës në mediat sociale rreth ‘problemeve të dhjamit’.

Kliko per me shume info

25-vjeçarja nga Toronto, i cili nuk është peshuar për vite me radhë dhe refuzon të humbasë peshë, tha: “Ndihem seksi në trupin tim dhe të gjithë duhet të ndjehen të tillë.”

Megjithëse tani ajo është e bindur në madhësinë e saj 22, Jewelz pranon se nuk ka qenë gjithmonë krenare që të ekspozonte trupin e zhveshur./Lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5262301/Woman-labelled-tub-lard-social-media-star.html
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.