Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te “Apartamenti 2xl”

Kliko per me shume info

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun kur u shfaq duke dhënë edicionin e lajmeve topless, me vetëm një xhaketë.

Ndërsa pas kësaj Eliona u bë pjesë e kastit të aktorëve të “Apartamenti 2XL”. Ishte producenti Turjan Hyska ai që i bëri ftesë Pitarkës. Ndërsa e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në ora news, aktorja ka rrëfeyr se pse e zgjodhen të jetë pjesë e spektaklit të humorit.

Kliko per me shume info

“Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra që provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet. Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë”, u shpreh Eliona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.