“Jam në hall. Seksi më zgjat vetëm dy minuta! Më ndihmoni”/ Burri kërkon këshilla, ja historia e tij

Kliko per me shume info

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori të një burri që është në hall sa i përket anës seksuale në rubrikën “E dashur Deidre”.

Unë jam 39 vjeç dhe kam qenë beqar për tetë vjet.  Çdo herë që kisha marrëdhënie seksuale me dikë ishte katastrofë.

Kliko per me shume info

Unë ngadalë u tërhoqa nga çdo marrëdhënie dhe u zhyta gradualisht në një vrimë të zezë. Kush grua dëshiron të jetë me një dështak në dhomën e gjumit?

Shoh pornografi por ende zgjas vetëm një ose dy minuta. Kam njohur një vajzë e cila do të thotë bota për mua dhe ka qenë një kohë të gjatë që unë nuk ndjehesha në këtë mënyrë.

Ajo punon jashtë vendit për dy muaj, por është e gatshme të takohet kur të kthehet në shtëpi.

Unë vetëm duhet të gjej një mënyrë për të kapërcyer problemin tim që të mos e prish këtë herë.
Ju lutem më ndihmoni të filloj të jetoj sërish dhe mos u frikësoni.

DEIDRE përgjigjet:

Seksi i rastësishëm ka të bëjë vetëm me performancën.

Kur dy njerëz e duan njëri-tjetrin, mirësia dhe kujdesi do të thotë se ka pak vështirësi seksuale që nuk mund të tejkalohen.

Ju tashmë po e vendosni veten nën presion.

Përdorni kohën tuaj për t’u qetësuar dhe për të gjetur mënyra për të reduktuar stresin tuaj nëpërmjet relaksimit./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5336256/it-would-be-nice-to-last-longer-than-two-minutes-in-bed/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.