Itali, përplaset frikshëm nëna e tre fëmijëve në gjendje të rëndë

Kliko per me shume info

Një nënë 20 vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë pasditen e sotme nga një aksident me makinë në qytetin e Trevit.

Nëna e tre fëmijëve mësohet se ka humbur kontrollin e mjetit duke udhëtuar me makinën e saj tip “Ford”.

Kliko per me shume info

Gruaja u përplas me një pemë në anë të rrugës ku fatmirësisht ka kaluar edhe një makinë e urgjencës shëndetësore e cila ka lajmëruar policinë dhe ambulancën.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa mësohet se gruaja ka pësuar fraktura të legenit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.