Ish-menaxheri tregoi se do të përballen me ligjin, reagon Mozzik

Kliko per me shume info

Sot në rrjete sociale Mozzik dhe Getinjo lajmëruan ndjekësit e tyre se nuk do te jenë me pjesë e labelit “ON Records” si dhe kompania ne fjale ka fshire edhe këngët e tyre.

Por menjëherë ne media u përgjigj edhe ish-menaxheri i dyshes, i cili tregoi se ata do të përballen me ligjin për prishje kontrate.

Kliko per me shume info

Mbi të tjera Elshani tha se ata janë larguar pa paralajmërim, nuk janë paraqitur në vendin e punës dhe vetëm janë larguar.

Por pas gjithë deklaratës së Elshanit, reagon Mozzik i cili shprehet mjaft i prekur në sedër prej fjalëve të ish-bashkëpunëtoreve.

Ai u përgjigjet me anë të një fotoje ku shkruan të verteten prej ti dhe më pas ka qenë dhe Getinjo që ka përkrahur fjalët e vëllait duke postuar edhe ai foton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.