I kishte ikur dëshira për seks, ja çfarë bën kjo nuse për të qenë “bishë” në natën e dasmës

Kliko per me shume info

Një grua që ishte e shqetësuar nga mungesa e dëshirës seksuale para dasmës së saj, bëri jë ‘injektim të orgazmës’ për të rritur madhësinë pikës së saj G, buzët e vaginës dhe klitorin.

Roxanne Macias, 35 vjeç, kishte gjetur njëdashuri të re pasi i kishte dhënë fund një marrëdhënie shtatëvjeçare me një burrë shumë më të vjetër, në të cilin ajo pothuajse nuk kishte bërë seks për tre të fundit.

Kliko per me shume info

Por ajo zgjodhi trajtimin përpara martesës me të fejuarin Vincent pasi ishte i shqetësuar nga dështimi i saj për të pasur orgazma të shumta, sipas The Sun.

Duke thënë se ajo kishte besim të ulët pas shpërbërjes së marrëdhënies së saj më të hershme, Roxanne tha se ajo u ndje “e lirë nga çdo feminitet”./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5266067/Orgasm-shot-helps-woman-perk-sex-life-wedding.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.