I dënuar për vrasje, vdes në spitalin e burgut të Krujës

Kliko per me shume info

Një i dënuar me 17 vite burg për vrasje ka ndërruar jetë në spitalin e burgut të Krujës ku vuante dhe dënimin.

Policia bën me dije se 57-vjeçari me inicialet F.T nga Tirana ka qënë i sëmurë me tumor. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë.
Materialiet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.