Hyri të shpëtonte një foshnjë në liqen, 28-vjeçari tronditet nga ajo që gjen

Kliko per me shume info

Një burrë hyri në një liqen të ngrirë për të shpëtuar atë që ai mendonte se ishte një fëmijë i pajetë, por më vonë zbuloi se ishte kukull.

James Dowly, 28 vjec, po ngiste makinën nën shoqërinë e të atit kur ata panë një kukullën në liqen, përcjell albeu.com

Kliko per me shume info

Dowley mendoi se ishte fëmijë dhe nxitoi të hidhej në ujë në temperatura të ulta.

Pasi kaloi 20 metra përmes akullit për të arritur “fëmijën”, ai u lehtësua kur zbuli se ishte në të vërtetë një kukull që i ngjante një fëmije.

“Shpëtimi” u kap në kamera, dhe fotografitë tregojnë z. Doly duke mbajtur lodrën plastike në dorë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.