Humb jetën gruaja në “Vasil Shanto”, bie nga ballkoni

Kliko per me shume info

Një grua ka humbur jetën një ditë më parë pasi ka rënë nga ballkoni i banesës.

Sipas burimeve policore, 86-vjeçarja F.D. ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte në lagjen “Vasil Shanto” dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Kliko per me shume info

Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale. Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, njofton Policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.