Horror/Burri i thyen brinjët ish të dashurës, i dëmton mushkërinë dhe i ndan shpretkën në dy pjesë (FOTO)

Një abuzues i dhunshëm e la partneren e tij të mëparshëme me plagë të tmerrshme duke përfshirë brinjët e thyera dhe një rruazë të thyer në një sulm të zgjatur përpara se të arratisej.

Danny Jeeves, nga Mordeni, në jug të Londrës, u lëshua në një sulm të egër ndaj gruas që kishte mbetur me brinjë të thyera, një mushkëri të dëmtuar dhe një shpretkë të ndarë.

LEXO EDHE:  Ndërhyrja ruse në zgjedhje, paditen djali e dhëndërri i Donald Trump
Kliko per me shume info

25-vjeçari gjithashtu i theu një nga rruazat e partneres së tij dhe i nxiu njërin sy, por nuk arriti të paraqitej për gjyqin e tij.

Ai u dënua në mungesë të tij për dëmtime të rënda trupore në Guildford Crown Court dhe policia ishte natën e fundit duke kërkuar për banditin, i cili duhej të dënohej./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5263163/Morden-man-viciously-beat-partner-going-run.html

LEXO EDHE:  Koreja e Veriut pezullon provat bërthamore dhe raketore

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here