Grabitja e këmbimit valuator, ja sa para kanë marrë autorët

Kliko per me shume info

Një pikë e këmbimit valuator ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e sotme në Levan të Fierit.

Nga të dhënat e bëra të ditura nga autoritetet dyshohet se dy persona kanë kërcënuar punonjesin dhe kanë grabitur një shumë të konsiderueshme parash.

Kliko per me shume info

Policia raporton se shuma e parave e grabitur dyshoht të jetë 50 mijë lekë të reja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe është duke vijuar punën për zbradhjen e plotë të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.