Gjarpri 2.5 m i gjatë gjendet në pasqyrën e makinës, tenton të hyjë brenda

Kliko per me shume info

Drejtuesi i një automjet është përballur me një surprizë aspak të këndshme, teksa është kthyer nga makinë e tij. Një gjarpër helmues ka përfunduar në pasqyrën e makinës së tij.

Ted Ogier është shokuar kur ka parë gjarprin 2.5 metra të gjatë. Gjarpri ka tentuar të hyjë brenda në automjet por për fat Ogier e ka parë. Mësohet se gjarpri do ketë qenë më parë në motorin e automjetit të tij dhe më pas ka dalë jashtë.

Kliko per me shume info

“Natën e kaluar ka qenë ftohtë dhe mendoj se ka qëndruar në motorin e makinës”, tha ai.

Ai ka telefonuar menjëherë miqtë e tij dhe më pas kanë bërë të mundur largimin e gjarprit helmues./tvklan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.