Getoari “maniak i këmishëve”! Harxhon 1600 euro për një si kjo

Getoar Selimi është pa dyshim një ndër reperët më të pëlqyer nga të gjithë shqiptarët dhe rrjedhimisht një ndër më të paguarit e skenës.

Duke qenë në gjendje të mirë financiare, Getoari i kushton vëmendje të veçantë stilit të tij dhe paraqitjes në skenë, gjë për të cilën mesa duket harxhon shuma të mëdha parash.

LEXO EDHE:  Habit Ema Andrea: Edhe mua më kanë ngacmuar seksualisht
Kliko per me shume info

Vetëm një këmishë me të cilën ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, kalon shifrën e 1500 eurove.

Këmisha e markës ‘Valentino’, të cilën ai e veshi në fotografinë e fundit të hedhur në Instagram, kushton 1619 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here