Gafa e deputetit të PD që po bën namim në rrjetet sociale

Kliko per me shume info

Deputeti i PD, Klevis Balliu ishte i ftuar në ‘Opinion’ për të komentuar librin e ri që është botuar mbi sekretet e ‘’Shtëpisë së Bardhë” dhe Donald Trumpin, ndërsa në një moment është shprehur se “Ky libër është bërë para se të botohet “.

Batuta ne video eshte shperndare gjeresisht ne rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Kjodeklarate e tipit Nard Ndoka ka marre komente te shumta humoristike ne rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.