Fyeu Meghan Markle, modelen e njohur e lë i dashuri

Kliko per me shume info

Modelja Jo Marney, është vënë në qendër të mediave botërore pas disa mesazheve negative që ka dërguar për të fejurën e Princ Harry.

Ajo ishte e dashura e një deputeti të njohur britanik, Henry Bolton.

Kliko per me shume info

Pas publikimit të mesazheve fyese për Meghan Markle, Henry deklaroi ndarjen nga e dashura pasi nuk mund të rrinte me një person që ka të tilla mendime raciste, të cilat nuk përputhen me parimet e partisë së tij.

Mesazhet kishin përmbajte të fortë fyese, pasi ajo e kishte cilësuar Meghan si “zezake”, “trupvogël” dhe kishte shkruar më tej se: “Meghan do të pushtojë familjen mbretërore me farën e saj të zezë”.

Marney ishte edhe pjesë e partisë, por pas publikimit të mesazheve u përjashtua prej saj.

Me sa duket Marney ka gjetur të ‘’zihet’’ me njeriun e gabuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.