Frederik Ndoci nuk përmbahet, ofendon me gjeste antishqiptarët

0

Patriotizmi i këngëtarit shumë të njohur Frederik Ndoci, është bërë gjtihnjë sebep për diskutime apo debate sidomos në rrjete scoiale.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë.

Kliko per me shume info

I irrituar nga dicka që nuk ka dashur ta ekspozojë, mbrëmjen e djeshme, këngëtari i “Sytë e tu” ka publikuar në Facebook, një foto të tijën duke treguar gishtin e mesit dhe përbri saj shkruan:

“Nëpër gjithë botën kundra antishqiptarëve”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.