Flori Mumajesi poston këtë foto dhe ju nuk do ta njihni

Kliko per me shume info

Ai sapo i surprizoi të gjithë ndjekësit e tij me këtë foto.

Flori Mumajesi mbrëmjen e kaluar ka zgjedhur një mënyrë mjaft interesante për t’i uruar ditëlidnjen një prej mqive të tij të fëmijërisë.

Kliko per me shume info

Pikërisht duke postuar një foto nga fëmijëria. Me buzëqeshjen e pandryshuar producenti sapo na tregoi se si dukej adoleshent.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.