Fansi revoltohet me Ledina Çelon thjesht sepse është “pasanike”

0

Ledina Çelo njihet si një ndër femrat e njohura që nuk e fsheh jetën luksoze që bën. Por kjo gjë jo gjithmonë pëlqehet nga fansat e saj.

Pak ditë më parë ajo ka marrë një mesazh shumë të mirë nga një fans, ku e lavdëroi për kujdesin që tregon ndaj fëmijëve të saj.

Kliko per me shume info

Por, kjo nuk i pëlqeu një ndjekësi tjetër, i cili ka ofenduar këngëtaren, duke i thënë se është pasanike dhe nuk mendon më të punojë.

Reagimi i Ledinës ka qenë i qetë, edhe pse nuk ka ngurruar që të publikojë mesazhin e fansit në Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.