Eltoni, djali nga Përrenjasi i cili prej 3 vitesh po lufton në betejën me vdekjen

Kliko per me shume info

Elton Aliko është 22-vjecari nga fshati Pishkash i Përrenjasit i cili prej vitesh vuan nga sëmundja e leuçemisë.

A u diagnostikua me këtë sëmundje në vitin 2014 dhe që prej asaj dite i ishtë nënshtruar një sërë ndërhyrjesh kirurgjikale. Fmilja e tij e ka të pa mundur të mbulojë kostot e kurimit të tij, ndërkohë që deri më tani donator kanë bërë të mundur që Eltoni të qëndrojë në jetë.Gjendja aktuale e këtij djali vazhdon të jetë e rëndë, ndërsa familjarët apelojnë për ndihmë. Ndihmojeni dhe ju Eltonin të jetojë!

Kliko per me shume info

Raiffeisen Bank – Elton Zenel Allko 0001055045
Iban: AL47202ç10280000000011055045 )
Raiffeisen bank
Swift code : SGSBALTX

Nr.Tel :0698931438

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.