E egër dhe “përvëluese”, Klaudia Pepa “i çmend” të gjithë me këtë kërcim sensual

Balerina e njohur shqiptare, e cila po bën karriera në skenat ndërkombëtare ka suprizuar të gjithë me klipin e fundit.

Ajo shfaqet me veshje intime dhe interpreton një kërcim sa luftarak, aq edhe sensual.

Kliko per me shume info

Videoja është hedhur në youtube dhe vjen si ide e vetë Kaludias, muzika nga Oligar & Luca Angelosanti, koreografia nga Mëcnun Giasar.

LEXO EDHE:  Makina mbi 100 mijë euro! Ja kush janë 3 femrat e famshme shqiptare që i ngasin ato

Video zgjat vetëm 2 minuta, por Kaludia shkëlqen në këtë kërcim të veçantë dhe epshndjellës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here