Durrës, arrestohet 32-vjeçari me pistoletë lodër, i vodhi lekët rojes së parkingut

Një 32-vjeçar u arrestua nga policia e Durrësit, pasi akuzohet për vjedhje.
Burri me inicialet H.B ka terrorizuar rojen e një parkingu duke përdorur një pistoletë për të cilën roja nuk kishte dijeni që ishte lodër.

Kështu, nën kërcënimin e armës 32-vjeçari I ka vjedhur rojës një shumë lekësh dhe eurosh.

Kliko per me shume info

Roja është 64 vjeç me inicialet Y.Sh me banim në Durrës. Ndërsa autori i arrestuar tashmë, është banues në fshatin Arapaj.

LEXO EDHE:  Panik në autobus, pëson infarkt dhe humb jetën pasagjeri nga Kosova

Policia thotë se në cilësinë e provës materiale u sekuestruan pistoleta lodër dhe lekët.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here