Dukesha Kate sapo “zbuloi” gjininë e fëmijës së tretë

0

Dukesha Kate Middelton është në muajin e pestë të shtatzënisë. Kësaj radhe ajo është treguar shumë e fshehtë përsa i përket gjinisë së bebit që po pret. Por me veshjen e saj të fundit me shumë mundësi ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj të tretë.

Princ William dhe Dukesha Kate kanë qenë pjesëmarrës në festimet e një ngjarjeje historike në Coventry.

Kliko per me shume info

Sipas mediave britanike detaji që “tradhtoi” dukeshën në zbulimin e gjinisë së fëmijës është palltoja e saj ngjyrë rozë, të cilën ajo e ka veshur në kohën kur ishte shtatzënë me princeshën Charlotte.

Ky është thjesht një aludim dhe ne jemi të pritje të një konfirmimi nga Pallati Mbretëror.

Dukesha Kate dhe Princ William janë prindër të një djali dhe një vajze.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.