“Deri sa herë ke mundur të bësh seks brenda natës?”Këngëtarja shqiptare e thotë hapur

Kliko per me shume info

Me pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike”, Fifi mori një vëmendje të madhe së fundmi për shkak se kënga e saj u pëlqye shumë dhe ishte pretendente për fitore. Këngëtarja gjatë karrierës së saj është komentuar gjithnjë për aspektin profesional, ndërsa jetën private, Fifi e ruan sa më shumë të tillë.

Megjithatë me sinqeritetin që e karakterizon, në një intervistë 60-sekondëshe për “Prive”, ajo e ka thënë hapur se është e virgjër, kur i kanë bërë një pyetje lidhur me seksin.

Kliko per me shume info

“Deri sa herë ke mundur të bësh seks brenda natës?”, ishte pyetja e gazetares ndërsa Fiti mbuloi fytyrën me flokë e më pas u përgjigj: “E virgjër jam”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.