Deputeten e PD e kap ‘syri i keq’, ja si rrëzohet në shkallët e Kuvendit

0

Një incident ka ndodhur në shkallët e kuvendit ku ‘pre’ e ‘syrit të keq’ ka rënë një nga deputetet e Partisë Demokratike.

Pas seancës plenare të parë vitin 2018, teksa largohej deputetja e PD, Lindita Metaliaj u rrëzuar në shkallët e Kuvendit. Menjëherë për t’i ardhur në ndihmë kanë shkuar kolegët e saj siç është deputeti demokrat Agron Shehaj.

Kliko per me shume info

Duket se takat e larta dhe shkallët e lagura nga shiu duket se nuk janë kombinimi më i mirë për një deputete.

Videon e rrëzimit të deputetes e ka postuar në instagram edhe këngëtari Noizy.

– Ouuu u rrëzove? – ‎Jo mëëë… unë kshu i zbres shkallët gjithmonë

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.